راهنمای خرید راهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خریدراهنمای خرید

قیمت محصولات

 • با توجه به اینکه قیمت محصولات تابع قیمت های شرکت مهندسی نرم افزار هلو می باشد، در صورتیکه پس از انجام خرید و ثبت سفارش و پرداخت مبلغ، تا تایید سفارش توسط شرکت هلو تغییر قیمتی بوجود آید و یا در قیمت اعلام شده در سایت اشتباهی رخ داده باشد، مشتری موظف است تفاوت مبلغ را پرداخت نماید و در صورت عدم رضایت تقاضای لغو سفارش و برگشت وجه خود را اعلام نماید.
 • لازم به ذکر است که تغییر قیمت به طور معمول یکبار در سال و در 3 ماهه اول سال انجام می گردد با این حال با توجه به سیاست های شرکت و شرایط اقتصادی تضمینی در عدم تغییر قیمت ها در طول سال وجود ندارد.

راهنمای خرید

 • جهت خرید نرم افزار حسابداری هلو ابتدا تمامی قسمت های راهنمای خرید را مطالعه نمایید و سپس با در نظر گرفتن شغل خود می توانید از بین نسخه تخصصی طراحی شده، انتخاب خود را انجام دهید. سپس با توجه به امکانات مورد نیاز از بین سطوح ساده، متوسط، پیشرفته هر گروه صنفی یک نسخه را با توجه به توضیحات هر نرم افزار انتخاب نمایید.
 • تمام نرم افزار های عمومی و تخصصی هلو دارای نسخه های تک کاربره و شبکه می باشند و امکان شبکه، هم در نام نرم افزار هم در توضیحات ذکر شده است.
 • با خرید هر یک از نسخه های نرم افزار هلو یک حساب کاربری هوشمند و شناسه محصول(شماره سریال) به نام شما ثبت می گردد که قابلیت نصب بر روی یک سیستم را داراست. قابلیت انتقال نرم افزار بر روی سیستم دیگر نیز با غیر فعال کردن نرم افزار در سیستم فعلی و فعال سازی مجدد در سیستم جدید، در هر زمان ممکن می باشد.
 • پس از تکمیل فرآیند خرید و پرداخت، شناسه خریداری شده در منوی حساب کاربری/شماره سریال ها و فایل دانلود نرم افزار در منوی حساب کاربری/دانلودها تا زمان بارگذاری نسخه جدید در دسترس می باشد. درصورتی که نسخه جدید ارائه گردد لینک دانلود قدیمی از پنل کاربری حذف می گردد و جهت فعال شدن لینک دانلود نسخه جدید باید از قسمت ارتقاء نرم افزار هلو درخواست خود را ثبت نمایید و در قسمت اطلاعات، سریال را وارد کرده و نام و کد محصول جدید را با کلمه “ارتقاء به نسخه به روز” تکمیل نمایید. در صورت داشتن مدت زمان تمدید پشتیبانی عملیات برای شما انجام می گردد و در غیر این صورت فاکتور تمدید پشتیبانی در قسمت حساب کاربری/سفارش ها شما قرار گرفته و با پرداخت آن عملیات تکمیل می گردد.
 • علاوه بر خود نرم افزار امکانات افزودنی نیز به عنوان کیت های کاربردی به صورت دلخواه قابل خرید و اضافه کردن به نرم افزار می باشند که در یک منوی اختصاصی با توضیحات کامل در اختیار شما قرار دارد.
راهنمای خرید
راهنمای نحوه دسترسی به اطلاعات حساب کاربری هوشمند

ارتقاء

 • پس از خرید نرم افزار در صورتیکه نیاز به نسخه های بالاتر و پیشرفته تر را داشته باشید در هر زمان می توانید با مراجعه به منوی ارتقاء نرم افزار با وارد کردن شماره سریال یا همان شناسه محصول و همچنین نام و کد محصول جدید درخواست خود را ثبت نمایید. پس از بررسی درخواست، مبلغ نهایی ارتقاء و در صورت نداشتن تمدید پشتیبانی، مبلغ تمدید در فاکتور شما لحاظ گردیده و پس از پرداخت فاکتور از منوی حساب کاربری/سفارش ها نسخه شما ارتقاء پیدا میکند. همچنین فرآیند نصب نسخه ی جدید بعد از هماهنگی لازم برای شما انجام میگردد.

تمدید پشتیبانی

 • تمام نرم افزار های حسابداری هلو دارای یکسال خدمات پشتیبانی رایگان می باشند، وپس از اتمام این مدت شما می توانید با مراجعه به منوی تمدید پشتیبانی و وارد کردن شماره سریال یا همان شناسه محصول خود درخواست تمدید خود را ثبت نمایید. پس بررسی درخواست و محاسبه مبلغ تمدید، فاکتور نهایی برای شما صادر می گردد. که با ورود به منوی حساب کاربری/سفارش ها و پرداخت آن و پس از تکمیل سفارش عملیات تمدید پشتیبانی انجام خواهد شد. همچنین در صورت نیاز فرآیند نصب نسخه ی جدید بعد از هماهنگی لازم برای شما انجام میگردد.

نحوه ثبت سفارشات ارتقاء، تمدید پشتیبانی و امکانات افزودنی

 • جهت ثبت سفارش تمدید پشتیبانی پس از ورود به منوی مربوطه و پس از ورود شناسه محصول یا همان سریال نرم افزار، سفارش با مبلغ صفر ریال را با ورود به صفحه تسویه حساب و زدن گزینه ثبت سفارش تایید نمایید. پس از محاسبه مبلغ تمدید، مبلغ سفارش در حساب کاربری شما اصلاح گردیده و در وضعیت در انتظار پرداخت قرار می گیرد. پس از پرداخت، عملیات تمدید پشتیبانی برای مشتری انجام می گردد.
 • جهت ثبت سفارش ارتقاء نرم افزار پس از ورود به منوی مربوطه و پس از ورود شناسه محصول، نام و کد محصول جدید، سفارش با مبلغ صفر ریال را با ورود به صفحه تسویه حساب و زدن گزینه ثبت سفارش تایید نمایید. پس از محاسبه مبلغ ارتقاء و محاسبه مبلغ تمدید پشتیبانی در صورت اتمام زمان پشتیبانی، جمع کل مبلغ سفارش در حساب کاربری شما اصلاح گردیده و در وضعیت در انتظار پرداخت قرار می گیرد. پس از پرداخت، عملیات ارتقاء محصول برای مشتری انجام می گردد.
  • جهت ارتقاء به نسخه بالاتر می توانید با مراجعه به منو کالاها و مطالعه توضیحات هر کالا، نسخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید. هر کالا دارای یک نام و کد منحصر به فرد است که جهت ارتقاء ورود آن الزامی می باشد.
 • جهت ثبت سفارش امکانات افزودنی پس از ورود به منوی مربوطه و انتخاب امکان مورد نیاز و ورود شناسه محصول، سفارش با مبلغ صفر ریال را با ورود به صفحه تسویه حساب و زدن گزینه ثبت سفارش تایید نمایید. پس از محاسبه مبلغ امکان انتخابی و محاسبه مبلغ تمدید پشتیبانی در صورت اتمام زمان پشتیبانی، جمع کل مبلغ سفارش در حساب کاربری شما اصلاح گردیده و در وضعیت در انتظار پرداخت قرار می گیرد. پس از پرداخت، عملیات اضافه کردن امکان انتخابی برای مشتری انجام می گردد.
product pic code22 1
راهنمای به دست آوردن اطلاعات نرم افزار، کد کالا و نام کالا
 • جهت خرید و اضافه کردن امکان دورکاری به نرم افزار هلو خود می توانید با مراجعه به صفحه دورکاری نرم افزار هلو، پس از ورود شماره سریال نرم افزار و انتخاب تعداد کاربر درخواستی، سفارش خود را ارسال نموده و پس از محاسبه قیمت و پرداخت، عملیات نصب پس از هماهنگی تاریخ و زمان برای شما انجام خواهد شد.
 • جهت راه اندازی دورکاری توجه به پیش نیاز های سخت افزاری و نرم افزاری زیر ضروری ست:
webcom22
پیش نیازهای لازم امکان دورکاری هلو

زمان تحویل نرم افزار پس از خرید

 • زمان خرید از سایت بصورت 24 ساعته می باشد و خریدهایی که در ساعت کاری یعنی 9 صبح الی 4 عصر انجام شوند در همان روز کاری تایید شده و شناسه محصول و لینک دانلود در حساب کاربری مشتری قرار می گیرد. مگر در مواردی که تایید مالی پرداخت مشتری صورت نگرفته باشد و یا خرید خارج از ساعات اعلام شده انجام پذیرد، عملیات تکمیل فرآیند خرید به روز بعد موکول می گردد. این موارد شامل روزهای کاری بوده و خرید در کلیه تعطیلات رسمی نیز به شروع روز کاری بعد از تعطیلات موکول می گردد.

دانلود فایل نصب نرم افزار هلو

 • لینک قرار داده شده جهت دانلود در قسمت دانلود ها همچنین در پنل کاربری اختصاصی شما در حساب کاربری/دانلودها همواره جدیدترین نسخه برنامه هلو می باشد پس اگر بلافاصله پس از خرید اقدام به دانلود و نصب نرم افزار نمایید نسخه دانلودی اختصاصی با نسخه ثبت شده برای شما یکی می باشد و نصب و فعال سازی به درستی صورت می گیرد، ولی اگر پس از گذشت مدت زمان مشخصی از خرید اقدام به دانلود فایل نمایید با توجه به اینکه نسخه دانلودی به روز می شود ولی نسخه خریداری شده شما هنوز همان نسخه قبلی است در فرآیند نصب و فعال سازی مشکل بوجود می آید. برای حل این مشکل درصورت داشتن تمدید پشتیبانی می توانید به صورت رایگان تقاضای به روز کردن نسخه خود را کرده و پس از تایید درخواست، اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید نمایید.

شرایط نصب رایگان

 • با خرید از هلوسیتی شما می توانید از امکان نصب رایگان نرم افزار برای بار اول، بهره مند شوید. جهت انجام نصب دانستن چند نکته ضروری است :
 • کامپیوتر مشتری باید از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری سالم باشد و رفع خرابی های اساسی مربوط به ویندوز و قطعات دستگاه که مانع از نصب نرم افزار گردد به عهده خریدار می باشد. در صورتیکه خرابی ها موردی و سطحی باشد تا حد امکان توسط کارشناس نصب برطرف می گردد، در غیر این صورت رفع آن شامل هزینه مازاد می گردد.
 • در صورتیکه در هنگام خرید گزینه نصب رایگان را انتخاب کرده باشید، در صف نصب قرار گرفته و با هماهنگی انجام شده در زمان مشخص برای شما نصب انجام میگیرد. این زمان لزوما و بلافاصله پس از خرید نمی باشد و منوط به صف انتظار باقی خریداران است.
 • نسخه های شبکه، پخش، رستوران اندروید علاوه بر موارد فوق شامل شرایط دیگری جهت نصب می باشند:
  • نسخه های شبکه جهت نصب نیاز به زیرساخت شبکه نرم افزاری و سخت افزاری می باشند که در صورت وجود آن و سلامت کامل شبکه، نصب رایگان برنامه برای خریدار انجام می گردد.
  • درصورتیکه زیرساخت شبکه موجود نباشد با توجه به تعداد سیستم ها و شرایط موجود، هزینه راه اندازی بستر شبکه برای مشتری محاسبه شده و پس از پرداخت و راه اندازی شبکه عملیات نصب رایگان صورت می گیرد.
  • نسخه های پخش و رستوران اندروید علاوه بر نصب معمول بر روی ویندوز، دارای نصب نسخه اندروید بر روی تبلت نیز می باشند که نصب آن شامل شرایط خاص می باشد که پس خرید هماهنگی های لازم با مشتری صورت می گیرد.

شرایط آموزش رایگان

 • با خرید تمامی نسخه های پیشرفته دو ساعت آموزش رایگان طی دو جلسه، خرید تمامی نسخه های جامع چهار ساعت آموزش رایگان طی چهار جلسه و خرید تمامی نسخه های شبکه پنج ساعت آموزش رایگان طی پنج جلسه، بصورت آنلاین (مجازی) برای شما برگزار می گردد.
 • هماهنگی تاریخ و ساعت آموزش در سریع ترین زمان ممکن و البته با رعایت اولویت نوبت دهی توسط همکاران ما با شما صورت خواهد گرفت.
 • از آنجا که نحوه آموزش بصورت آنلاین و مجازی می باشد، داشتن زیر ساخت های مورد نیاز مانند کامپیوتر، اسپیکر، میکروفن(دلخواه)، اینترنت پرسرعت و همچنین داشتن نرم افزار گوگل کروم، انی دسک و حساب کاربری جیمیل توسط مشتری قبل از شروع کلاس الزامی می باشد(در صورت عدم توانایی ساخت جیمیل و نصب گوگل کروم با هماهنگی قبلی این کار توسط همکاران ما برای شما انجام می گردد)
 • نرم افزار های مورد نیاز را می توانید از صفحه دانلود ها دریافت نمایید.

شرایط آموزش نرم افزار هلو

 • آموزش آنلاین نرم افزار هلو به صورت مجازی و در جلسه های یک ساعته به درخواست مشتری برگزار می گردد. تعداد جلسات و تعیین سرفصل های مورد نیاز می تواند به انتخاب خود مشتری و برحسب نیاز های کاری باشد و یا اینکه توسط مدرس مربوطه تعیین گردد.
 • از آنجا که نحوه آموزش بصورت آنلاین و مجازی می باشد، داشتن زیر ساخت های مورد نیاز مانند کامپیوتر، اسپیکر، میکروفن(دلخواه)، اینترنت پرسرعت و همچنین داشتن نرم افزار گوگل کروم، انی دسک و حساب کاربری جیمیل توسط مشتری قبل از شروع کلاس الزامی می باشد(در صورت عدم توانایی ساخت جیمیل و نصب گوگل کروم با هماهنگی قبلی این کار توسط همکاران ما برای شما انجام می گردد)
 • نرم افزار های مورد نیاز را می توانید از صفحه دانلود ها دریافت نمایید.
 • جهت ثبت درخواست می توانید با مراجعه به صفحه آموزش نرم افزار هلو، سفارش خود را بر اساس تعداد جلسات (برحسب یک ساعت) ثبت نموده و در توضیحات نیز نسخه و یا سطحی از نرم افزار که مایل به آموزش آن هستید را ذکر نمایید. پس بررسی درخواست و محاسبه مبلغ آموزش، فاکتور نهایی برای شما صادر می گردد. که با ورود به منوی حساب کاربری/سفارش ها و پرداخت آن و پس از تکمیل سفارش، هماهنگی لازم جهت تاریخ و ساعت آموزش با شما انجام خواهد شد.

شرایط سفارشات نرم افزارهای قدیمی دارای قفل سخت افزاری

 • مشتریانی که مالک قفل سخت افزاری هستند و می خواهند از خدمات ارتقاء، تمدید پشتیبانی و یا اضافه کردن امکانات افزودنی استفاده کنند باید در نظر داشته باشند که پس از خرید و اعمال تغییرات در سریال مشتری، قفل سخت افزاری نیز باید برنامه ریزی مجدد گردد که در مرحله اول فایل مربوطه همراه فایل های نصب در اختیار مشتری قرار می گیرد و در صورتی که عملیات برنامه ریزی قفل از طریق فایل با خطا مواجه شود مشتری باید قفل را به صورت حضوری به نزدیکترین نمایندگی شهر خود و یا به آدرس ما ارسال نموده و پس از برنامه ریزی و رفع مشکل اقدام به نصب نماید.
 • بدیهی ست تمامی هزینه های ارسال و برگشت قفل سخت افزاری، همچنین کلیه مسئولیت های مربوط به برنامه ریزی قفل سخت افزاری پس از خرید خدمات مذکور و عدم انجام برنامه ریزی با فایل های ارسال شده از هلوسیتی، به عهده مشتری می باشد ولی برنامه ریزی قفل پس از ارائه حضوری قفل با داشتن تمدید پشتیبانی کاملا رایگان است.