10 سوال متداول

10 سوال متداول

10 سوال متداول

10 سوال متداول

10 سوال متداول

علاوه بر بخش 10 سوال متداول شما می توانید با مراجعه به صفحه راهنمای خرید جواب بیشتر سوالات خود را پیدا می کنید.

وارد سایت شوید وارد منوی حساب کاربری/سفارش ها شوید و در این قسمت با کلیک روی جزییات میتوانید سفارش خود را ببینید. میتوانید در این قسمت روند آماده سازی و مراحل ارسال سفارش خود را پیگیری کنید. همچنین با شروع فرآیند خرید بابت تمام مراحل پیامک اطلاع رسانی به شماره شما ارسال می گردد.

 • جهت خرید نرم افزار حسابداری هلو ابتدا تمامی قسمت های راهنمای خرید را مطالعه نمایید و سپس با در نظر گرفتن شغل خود می توانید از بین نسخه تخصصی طراحی شده، انتخاب خود را انجام دهید. سپس با توجه به امکانات مورد نیاز از بین سطوح ساده، متوسط، پیشرفته هر گروه صنفی یک نسخه را با توجه به توضیحات هر نرم افزار انتخاب نمایید.
 • تمام نرم افزار های عمومی و تخصصی هلو دارای نسخه های تک کاربره و شبکه می باشند و امکان شبکه، هم در نام نرم افزار هم در توضیحات ذکر شده است.
 • با خرید هر یک از نسخه های نرم افزار هلو یک حساب کاربری هوشمند و شناسه محصول(شماره سریال) به نام شما ثبت می گردد که قابلیت نصب بر روی یک سیستم را داراست. قابلیت انتقال نرم افزار بر روی سیستم دیگر نیز با غیر فعال کردن نرم افزار در سیستم فعلی و فعال سازی مجدد در سیستم جدید، در هر زمان ممکن می باشد.
 • پس از تکمیل فرآیند خرید و پرداخت، شناسه خریداری شده در منوی حساب کاربری/شماره سریال ها و فایل دانلود نرم افزار در منوی حساب کاربری/دانلودها تا زمان بارگذاری نسخه جدید در دسترس می باشد.
 • علاوه بر خود نرم افزار امکانات افزودنی نیز به عنوان کیت های کاربردی به صورت دلخواه قابل خرید و اضافه کردن به نرم افزار می باشند که در یک منوی اختصاصی با توضیحات کامل در اختیار شما قرار دارد.

با مراجعه به منوی ارتقاء نرم افزار و در صورت نیاز به امکانات خاص، ورود به بخش امکانات افزودنی، با وارد کردن شماره سریال و همچنین نام و کد محصول جدید درخواست خود را ثبت نمایید. پس از بررسی درخواست، مبلغ نهایی ارتقاء و در صورت نداشتن تمدید پشتیبانی، مبلغ تمدید در فاکتور شما لحاظ گردیده و پس از پرداخت فاکتور از منوی حساب کاربری/سفارش ها نسخه شما ارتقاء پیدا میکند.

تمام نرم افزار های حسابداری هلو دارای یکسال خدمات پشتیبانی رایگان می باشند، پس از اتمام این مدت شما می توانید با مراجعه به منوی تمدید پشتیبانی و وارد کردن شماره سریال خود درخواست تمدید خود را ثبت نمایید. پس بررسی درخواست و محاسبه مبلغ تمدید، فاکتور نهایی برای شما صادر می گردد. که با ورود به منوی حساب کاربری/سفارش ها و پرداخت آن و پس از تکمیل سفارش عملیات تمدید پشتیبانی انجام خواهد شد.

خریدهایی که در ساعت کاری یعنی 9 صبح الی 4 عصر انجام شوند در همان روز کاری تایید میشود. مگر در مواردی که تایید مالی پرداخت مشتری صورت نگرفته باشد و یا خرید خارج از ساعات اعلام شده انجام پذیرد، تحویل به روز بعد موکول می گردد. خرید در کلیه تعطیلات رسمی نیز به شروع روز کاری بعد از تعطیلات موکول می گردد.

 • لینک قرار داده شده جهت دانلود در قسمت دانلود ها همچنین در پنل کاربری اختصاصی شما در حساب کاربری/دانلودها همواره جدیدترین نسخه برنامه هلو می باشد.
 • اگر بلافاصله پس از خرید اقدام به دانلود و نصب نرم افزار نمایید نسخه دانلودی اختصاصی با نسخه ثبت شده برای شما یکی می باشد و نصب و فعال سازی به درستی صورت می گیرد، ولی اگر پس از گذشت مدت زمان مشخصی از خرید اقدام به دانلود فایل نمایید با توجه به اینکه نسخه دانلودی به روز می شود ولی نسخه خریداری شده شما هنوز همان نسخه قبلی است در فرآیند نصب و فعال سازی مشکل بوجود می آید. برای حل این مشکل درصورت داشتن تمدید پشتیبانی می توانید به صورت رایگان تقاضای به روز کردن نسخه خود را کرده و پس از تایید درخواست، اقدام به دانلود و نصب نسخه جدید نمایید.

بله، نصب اولیه نرم افزار بصورت رایگان می باشد و نسخه های پیشرفته و شبکه هلو نیز دارای آموزش رایگان می باشند که شرایط نصب و آموزش رایگان در صفحه راهنمای خرید به طور کامل توضیح داده شده است.

 • مشتریانی که مالک قفل سخت افزاری هستند و می خواهند از خدمات ارتقاء، تمدید پشتیبانی و یا اضافه کردن امکانات افزودنی استفاده کنند باید در نظر داشته باشند که پس از خرید و اعمال تغییرات در سریال مشتری، قفل سخت افزاری نیز باید برنامه ریزی مجدد گردد که در مرحله اول فایل مربوطه همراه فایل های نصب در اختیار مشتری قرار می گیرد و در صورتی که عملیات برنامه ریزی قفل از طریق فایل با خطا مواجه شود مشتری باید قفل را به صورت حضوری به نزدیکترین نمایندگی شهر خود و یا به آدرس ما ارسال نموده و پس از برنامه ریزی و رفع مشکل اقدام به نصب نماید.
 • بدیهی ست تمامی هزینه های ارسال و برگشت قفل سخت افزاری، همچنین کلیه مسئولیت های مربوط به برنامه ریزی قفل سخت افزاری پس از خرید خدمات مذکور و عدم انجام برنامه ریزی با فایل های ارسال شده از هلوسیتی، به عهده مشتری می باشد ولی برنامه ریزی قفل پس از ارائه حضوری قفل با داشتن تمدید پشتیبانی کاملا رایگان است.
 • روش اول می توانید با مراجعه به صفحه هلوسیتی در آپارات ویدیو ها را به صورت آنلاین مشاهده نمایید.
 • همچنین با مراجعه به صفحه دانلودها نیز می توانید کلیه محتوای آموزشی را دانلود و مشاهده نمایید.

شما می توانید با مراجعه به صفحه نسخه آزمایشی و دورکاری هلو وارد محیط نرم افزار هلو شده و به راحتی با تمامی امکانات نرم افزار هلو کار کنید.

10 سوال متداول 10 سوال متداول 10 سوال متداول

10 سوال متداول 10 سوال متداول 10 سوال متداول

10 سوال متداول 10 سوال متداول 10 سوال متداول